کولرهای آبی آبسال جزء پرطرفدارترین کولرهای آبی کشور است البته برند آبسال جزء برندهای اصیل ایرانی است که از قدیم الایام باقی مانده است.در این مقاله

کولرهای آبی آبسال جزء پرطرفدارترین کولرهای آبی کشور است البته برند آبسال جزء برندهای اصیل ایرانی است که از قدیم الایام باقی مانده است. فروشگاه اینترنتی آبسال سنتر نماینده فروش محصولات آبسال در تهران؛ سعی می کند که محصولات آبسال را با قیمت مناسب تقدیم مشتریان و خریداران تهرانی و شهرستانی کند.

 

چرا آبسال؟

به قلم مصطفی قوامی

 

ورق های ضخیم ، موتورهای قوی موتوزن و الکتروژن تبریز و موتورهای کره ایی مخصوص کولرهای سلولزی کم مصرف؛ ستون های مناسب و قوی، خدمات پس از فروش و ده ها عامل دیگر که در کیفیت محصول اثرگذار است باعث می شود مشتریان از بین ده ها برند گمنام و ناآشنا کولرهای آبی آبسال را انتخاب کنند.

 

به دنبال رشد کیفی و کمی شرکت و افزایش مداوم سرمایه و تولیدات نام شرکت در سال 1345 به اونیورسال (سهامی خاص) و در سال 1355 به اونیورسال (سهامی عام) و در سال 1362 به آبسال (سهامی عام) تغییر یافت . در حال حاضر این شرکت با سرمایه بالغ بر سیصدو شصت هزار میلیون ریال و حدود 745 نفر پرسنل کارآمد ، 62 سال فعالیت درخشان خود را سپری می نماید .
شرکت آبسال برای دستیابی به اهداف سیاستهای صنعتی و اقتصادی کشور بی وقفه میکوشد و در این راستا با همت و تلاش کارگران ، کارمندان ،متخصصان ، مهندسان و مدیرانی کارآمد سایر موسسات را نیز از توانمندیهای تکنولوژی پیشرفته خویش بهرهمند ساخته و خدمات فنی شایانی را در اختیار سایر صنایع کشور قرار میدهد . آزمایشگاههای آبسال آزمونهای گوناگون آزمایشگاهی را بر روی محصولات مختلف انجام میدهند و آزمایشگاه ماشین لباسشویی این شرکت به عنوان آزمایشگاه همکار موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ارائه خدمات می نماید .
کیفیت مطلوب محصولات آبسال موجب دریافت جوایز و تقدیرنامه های متعددی گردیده که از آن جمله میتوان لوح تقدیر سالهای 1367 - 1366 به عنوان واحد تولیدی نمونه ، تقدیر نامه سال 1369 به عنوان صادر کننده نمونه ، و لوح افتخار برای کیفیت برتر ، را نام برد . از همین رو کلیه محصولات شرکت آبسال دارای یک سال ضمانت بوده و در صورتی که اشکال تولیدی داشته باشند تعویض قطعات و تعمیرات بطور رایگان انجام می پذیرد .

 

 

 

 

 

بازخوردها
    ارسال نظر