فیلتر


محصولات برند انرژی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

انرژی همچنان با انرژی

شرکت های زیادی در حوزه تجهیزات سرمایش و گرمایش مشغول به کار هستند که یکی از معروفترین انها شرکت انرژی است. فروشگاه اینترنتی آبسال مرکزی در پی ارج نهادن به نیاز مشتری به معرفی محصولات انرژی نیز اقدام نموده است.

شرکت انرژی از جمله شرکت های پیشگام در حوزه تاسیسات (گرمایشی-سرمایشی) صنعتی و خانگی است که از بدو حضور در این حوزه توجه خاصی به استانداردهای بین المللی داشته است.اخذ استاندارد 9001 ISO از RWTUV آلمان توسط این شرکت و تدوين و تصويب پيش نويس استاندارد ملي محصولات گازي شركت با كمك سازمان استاندارد ملی ایران (ISIRI) از موارد قابل طرح می باشد.انرژی همیشه به تولید با کیفیت اهمیت داده است. کولر انرژی اولین کولر سلولزی را روانه بازار کرد تا بهره وری کولرهای آبی را افزایش دهد. انرژی همزمان با تولید با کیفیت به بازار فروش خارج از کشور هم نظر ویژه ایی داشته است.به عنوان مثال در شرکت انرژی در سال 1395 در نمایشگاه تاسیسات و تهویه مطبوع فرانکفورت (ISH) که یکی از برجسته ترین نمایشگاه جهان در زمینه آب و انرژی شرکت کرد و حضور فعال داشت.

 

 

هیتر گازی GH 0625
هیتر گازی GH 0625
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
یخچال 5 فوت ایستکول
یخچال 5 فوت ایستکول
ــــــ ناموجود ــــــ
یخچال ۵ فوت مناسب برای مصارف هتلی، اداری، تجاری، بیمارستانی، کم مصرف و دارای جایخی، جامیوه ای، ۳ طبقه روی درب و پایه های قابل تنظیم است.
بخاری کارگاهی گازی GW 0260
بخاری کارگاهی گازی GW 0260
ــــــ ناموجود ــــــ